Субота, 21 Травня, 2022

Повторні місцеві вибори у Запорізькій області: результати досі невідомі

У неділю, 31 жовтня, у Запорізькому, Василівському, Бердянському та Пологівських районах обирали депутатів місцевого самоврядування. Також відбувалися вибори голови Коларівської громади у зв’язку зі смертю попереднього очільника Сергія Трофименка, який загинув у дорожньо-транспортній пригоді на початку цього року, пише zaporizhzhia-yes.com.ua.

Наразі на сайті Центральної виборчої комісії в розділі “Повторні місцеві вибори 31.10.2021” немає жодних відомостей про результати виборчих перегонів та підрахунок голосів у Запорізькій області.

Раніше у ЦВК повідомили, що вибори, призначені на 31 жовтня, відбудуться незалежно від того, який режим карантину діє у регіоні (з 18 жовтня у Запорізькій області встановлено “червоний” рівень небезпеки поширення коронавірусу).

За підсумками місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня 2020 року, у Запорізькій районній раді представлено чотири парламентські та дві непарламентські партії:

  1. “Опозиційна платформа – За життя” (25%);
  2. “Слуга народу” (23%);
  3. “Єднання” (19%);
  4. “Європейська солідарність” (16%);
  5. “Нова політика” (9%);
  6. “Батьківщина” (8%).

Не вдалося подолати прохідний бар’єр таким партіям, як “Порядок”, “За майбутнє”, “Опозиційний блок”, “Наш край” і “Свобода”.