Понеділок, 27 Червня, 2022

Грандіозна зарплата Буряка і небагате місто

Перша декада серпня раптово розділила запоріжців на два протиборчі і непримиренні табори. Одні з піною у рота і повною впевненістю у своїй правоті доводять, що владі градоначальника-злодія в місті прийшов кінець. Інші, настільки ж “інформовані”, відстоюють прямо протилежну точку зору і впевнені, що владу в Запоріжжі Буряк не віддасть (це, до речі, цитата з виступу самого Володимира Вікторовича). І лише нечисленні прихильники здорового глузду намагаються подивитися на ситуацію під іншим кутом і не вступати в суперечки ні з першими, ні з другими. Далі на zaporizhzhia-yes.

Що день прийдешній нам готує

Які б шторми ні хитали до самого фундаменту будівлю міської ради на проспекті Соборному, невирішеними із завидною регулярністю залишаються цілий ряд вкрай важливих питань. І прізвище градоначальника, як випливає з досвіду запоріжців, вкрай мало впливає на процеси, що відбуваються в ньому в найважливіших сферах життя людей – комунальній, освітній, медичній, соціальній. Так, останнім часом Запоріжжі підозріло часто стало з’являтися в новинних передачах з цілою купою негативних історій: від грандіозної пожежі на даху житлового будинку, в результаті якого десятки сімей перед обличчям наступаючої зими позбулися даху над головою, до самотньої літньої жінки, яка при наявності важкого захворювання фактично проживає в очеретах в Комунарівському районі міста; від одкровень співробітників перинатального центру про невиплату їм авансу (згідно з даними з соціальних мереж Запоріжжя) до постів там же про відкриті люки, розкришені плити, непрацюючі світлофори і неприбрані під’їзди. Таким чином, у запоріжців набралося чимало причин намагатися звернути увагу свого градоначальника на стан справ у Запоріжжі.

Зарплата мрії

Разом з тим, саме прізвище запорізького мера, який, нагадаємо, переміг всіх своїх суперників вже в першому турі виборів осені 2020 року, а також забезпечив собі кратний відрив від найближчого конкурента, стало з’являтися на перших сторінках інтернет-таблоїдів з приголомшливими підписами про грандіозні розміри його заробітної плати. Так, видання стверджують, що щомісяця статки Володимира Вікторовича поповнюються на 114 тисяч гривень (саме стільки становить його зарплата). Для порівняння – заробітна плата мера столиці становить всього 60 тисяч гривень (при набагато більш пухкому бюджеті міста), мінімальний щомісячний дохід з усіх градоначальників обласних центрів має мер Херсона (його дохід становить 15 тисяч гривень), а зарплата мера найбільш комфортного міста України за результатами численних рейтингів і опитувань – Вінниці – становить всього 55 тисяч гривень щомісяця.

Таким чином виходить, що різниця між лакшері-способом життя градоначальника і мінімалістичним задоволеннями простих городян досягає свого максимуму саме в Запоріжжі: місті, у якого ще багато інших проблем, крім цього. Наример, стан екології або значні цифри безробіття. Тому найправильнішим способом відстояти своє крісло, швидко і ефективно підняти рейтинг, а також максимально просто довести, що всі опоненти – не більше, ніж злостивці – було б навести порядок в місті.