Вівторок, 9 Серпня, 2022

Онлайн покупка продукції вугільної промисловості

При переході на електронні торги багато країн мали на меті ліквідувати корупцію. Україна вже зробила величезний крок у напрямку реалізації вугільної продукції через електронні аукціони. Міністерством економіки було проведено конкурс у два етапи: на першому відібрали біржі за документами, а на другому вибрали безпосередньо систему електронних торгів. Результатом електронних торгів є підписання документів електронним цифровим підписом. 

Переваги електронних торгів купівлі-продажу вугілля

Для біржі електронний аукціон – відсутність необхідності утримувати зали, натовп персоналу, можливість транснаціонального переміщення електронних документів. Те саме й для покупця: торгувати можна з будь-якої точки світу, не втрачаючи час, переміщаючись країною й несучи витрати на транспорт, відрядження тощо. 

Електронна торгова система дозволяє застосувати принцип торгівлі «no name». Визначити покупця – хто підвищує ціну, хто занижує – неможливо. 

У справедливій боротьбі формується справедлива вартість. Потенційний інвестор розуміє, що продукція компанії реалізується за ринковими цінами, можливість маніпуляції виключена. Це важливо й для економії коштів держави. Приміром, держпідприємства не куплять вугільну продукцію по завищених цінах, змовившись із продавцем. Нова система торгів вдарила по нелегальному бізнесу.

Вугілля є основою для теплової генерації, яка забезпечує понад третину потреб України в електроенергії: успішне проходження опалювального сезону та забезпечення надійності української енергосистеми.

Вугілля – горючий матеріал, головна складова якого – вуглець. Різновиди вугілля можуть бути природними (торф, лігніт, кам’яне вугілля, антрацит) та штучними (кокс, ретортне вугілля, деревне вугілля, брикет).

Важлива інформація для покупця вугільної продукції

Для того щоб купити вугілля на електронних торгах, необхідно зареєструватися на електронному майданчику Українська універсальна біржа. Приєднуючись до системи, ви отримуєте всі вигідні пропозиції щодо такої можливості, як купити вугілля на електронних торгах https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/komercijni-torgi/ по найнижчій ціні.

Електронний майданчик пропонує учасникам ринку вугільної продукції широкий спектр інструментів для купівлі та продажу, що забезпечує високу ліквідність обох сторін торгів.

На біржі ефективно реалізується виставлений товар. Високий рівень конкуренції в процесі торгів забезпечується через технічне обладнання та програмне забезпечення.

Співпрацюючи з біржею як покупець, ви отримуєте гарантії підписання контракту після торгів в разі перемоги, оскільки продавці перед торгами вносять з цього приводу гарантійне забезпечення, на суму якого вони будуть оштрафовані у випадку відмови від підписання контракту. Ви отримуєте гарантії постачання товару в повному обсязі, необхідної якості та у визначений час. Для цього системою передбачено механізм, при якому продавець не отримує оплати, доки товар не буде прийнятий покупцем.