Четвер, 23 Червня, 2022

Три лінії захисних споруд: як українські військові укріплюють оборону Запоріжжя

У Запорізькій області тривають активні бойові дії. Українські захисники мужньо утримують ворога. В цей час, повідомляє сайт zaporizhzhia-yes, Запоріжжі активно готують до оборони, аби ворог не зміг прорватися в обласний центр.

Захисні споруди на підступах до міста

З початку повномасштабного вторгнення для українських військових почали створювати споруди для оборони. Таку багато рівневі систему захисних рубежів побудували на підходах до Запоріжжя.

У захисників є не тільки основні позиції, але й резервні. На основних військові перебувають ще з початку березня та продовжують стримувати ворожі війська.

Резервні позиції готують, як запасні, якщо, боронь Боже, прорветься ворог, або основні рубежі будуть сильно пошкоджені. Оскільки невідомо, що у ворога в голові, потрібно бути готовим, до будь-яких подій. 

Захисні споруди Запорізької області, будували професіонали. У будівництві брали участь, як військові, так і цивільні. Також долучилися і мешканці інших областей. Окопи копали за допомогою спецтехніки, так набагато зручніше та швидше. Виконали усі необхідні роботи на обох берегах Дніпра. Також підготували сучасні зводно-опорні пункти. Деякі з них ще потрібно укріпити.

Захисні споруди потрібно для збереження життя військових. Такі споруди раніше будували й під час Другої світової війни. Тут захисники можуть сховатися від артилерійських обстрілів. Крім того, там є вода, продукти та боєприпаси.  

Усі лінії захисту розташовані таким чином, щоб ракети та снаряди артилерії не могли долетіти до міста. Ці лінії, як закріпилися два місяці тому, так жодного разу і не зміщувалися. В облраді сподіваються, що третя лінія оборони не знадобиться для захисту міста, а стане першою лінією для контрнаступу.

У спорудженні захисту долучилися фахівці з Рівного. Незабаром вони вже повернуться додому. Голова ЗОДА Олександр Старух, подякував за допомогу у захисті обласного центру.

Лінії захисту збережуть життя військових

Усі лінії захисту передбаченні для застосування важкої техніки. Вони перешкоджатимуть обстрілам міста із залпових систем вогню.

Усі споруди будувалися за науковими розрахунками, аби можна було зберегти життя захисників. Такі конструкції вже були випробувані у реальних боях. Вони виявилися дуже надійними, тому їх активно використовують й нині.

Захисні споруди не дозволять ворогу робити певні маневри, бо для цього потрібно буде знищити цю військову точку.

Українські захисники зможуть відбивати ворожі атаки з важкої техніки та давати прочухана окупантам. Щодня для цього створюють нові укріплення, щоб вони були щільніше і ворогу було складно прорватися до Запоріжжя. В українських військових з кожним днем все сильніший бойовий дух тому ворогу слід боятися такого настрою українців.

Коли військові забезпеченні усім необхідним, їм легше відбивати атаки ворога та виганяти окупантів з міст. Нині військові чекають, коли можна буде проводити контрнаступ.