П’ятниця, 20 Травня, 2022

Яку зарплату отримуватиме виконувач обов’язків мера Запоріжжя

Заробітна плата секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртева виросте з 14 тисяч гривень до 16 тисяч. Також він отримає надбавку за вислугу років, розмір якої ще не визначений, і половину від посадового окладу за високі професійні досягнення. Про це повідомляється на сайті Запорізької міськради, пише zaporizhzhia-yes.com.ua.

Крім того, Куртева очікують премії: 145% від окладу та окремо до святкових дат. Ще виконувач обов’язків мера може отримати матеріальну допомогу в розмірі окладу для вирішення побутових питань та оздоровлення.

Куртєв був обраний депутатом міськради по округу №7 (Шевченківський район) від партії “Слуга народу”. Раніше працював керівником Запорізького обласного бюро судмедекспертизи.

Згідно з його декларацією за поточний рік, він володіє житловим будинком (30 кв.м), квартирою (42 кв.м), трьома земельними ділянками (761, 2500 і 78000 кв.м), автомобілем Toyota 2018 року і 366 970 грн, заробленими на попередньому місці роботи.

Куртєв був призначений виконувачем обов’язків міського голови наприкінці вересня після відставки Володимира Буряка, який з січня по квітень цього року отримав найбільшу зарплату серед мерів обласних центрів України – 114 тисяч грн.