Субота, 21 Травня, 2022

Сесія Запорізької міськради: які питання вирішували

У Запоріжжі відбулася позачергова сесія міськради. Більшість питань стосувалися кадрових змін. В тому числі на засіданні затвердили обов’язки між секретарем міськради заступниками мера, керуючим справами міськвиконкому. Деталі на сторінці zaporizhzhia-yes.com.ua.

Депутат міськради Олексій Нікіфором написав заяву про припинення депутатських повноважень за власним бажанням. Таке рішення підтримали інші депутати.

Тепер Олексій Нікіфоров працюватиме лише на посаді заступника міського голови. До цього він кілька років працював керівником КП «Водоканал».

Ще одне питання було пов’язане зі звільненням з посади заступника мера Геннадія Наумова. Він також подав заяву про звільнення за власним бажанням.

Виконуючий обов’язки мера Запоріжжя Анатолій Куртєв подякував Геннадію Наумову за те, що в пік пандемії, в місті вдалося розгорнути додаткові ліжка для хворих на коронавірус та відкрити пункти масової вакцинації.

Крім того, на сесії затвердили новий склад виконкому. Тепер сюди увійшли 20 депутатів.  Також було перерозподілено обов’язки між секретарем міськради, заступниками мера та керуючим справами міськвиконкому.

Були прийняті рішення і щодо затвердження землевпорядних документів. Саме це дозволить реалізувати низку проєктів для розвитку міста.