Субота, 21 Травня, 2022

Міністр охорони здоров’я ініціював розслідування у запорізькій мерії

Очільник міністерства охорони здоров’я Віктор Ляшко доручив Запорізькій міській раді провести службове розслідування, щоб визначити, чи відповідає своїй посаді керівник місцевого департаменту охорони здоров’я Вікторія Ушакова. Далі на zaporizhzhia-yes.com.ua.

У відповідному розпорядженні, опублікованому на сайті Міськради, зазначається, що розслідування має бути завершено до 12 грудня.

Під час свого нещодавнього візиту до Запоріжжя Ляшко заявив, що у місті неправильно побудовано процес вакцинації та невірно розраховано кількість щеплених пунктів. Міністр розкритикував Ушакову за низькі темпи вакцинації серед запорожців та анонсував, що ініціюватиме її усунення з посади.

21 жовтня запорізька мерія отримала листа від МОЗ, де йшлося про незадовільну діяльність керівника міського департаменту охорони здоров’я, передає “Укрінформ”.

За даними Запорізької облдержадміністрації, минулої доби щеплення отримали понад 12 тисяч жителів регіону. Загалом від початку вакцинальної кампанії імунізувалися майже 500 тисяч людей. Більшість із них пройшли повний курс вакцинації.

Серед місцевих підприємств за рівнем щепленності лідирує “Запорізький завод феросплавів”. Там вакциновано майже 90% працівників. 

Також непогані показники у Запорізькому машинобудівному конструкторському бюро “Прогрес” (81%), на державному підприємстві “Мігремонт” (75%) та у приватному акціонерному товаристві “Запоріжкокс” (69%).

Найгірший показник на Запорізькому залізорудному комбінаті (8%).

За останню добу в Запорізькій області виявлено понад 1100 випадків захворювання на коронавірус (482 у Запоріжжі). Від окладів, викликаних COVID-19, померли 43 пацієнти (25 у Запоріжжі). Одужали 1438 осіб (693 у Запоріжжі).